sobota, 21 maja 2011

Beskid 09 Skoczów - Spójnia Zebrzydowice 21.05.2011

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 22 kolejki, A-klasa Skoczów (7 Poziom), sezon 10/11.

Beskid 09 Skoczów-Spójnia Zebrzydowice 21.05.2011 (4-1)
7-Poziom Att:? H:? FOT MOV4/4
Stadion Beskid Skoczów

Główne wejście na stadion.

Tego dnia dwuosobowa ekipa uwieczniała ten mecz.

Spójnia Zebrzydowice z lewej strony.

Klatka dla gości była otwarta.

Niespodzianka w Skoczowie. Faworyt tego meczu, kandydat do awansu do okręgówki czyli gospodarze przegrywali po 25 minutach.

W przerwie meczu przyszła ulewa, więc trzeba było się przemieścić na trybunę krytą, sfotografowana na powyższych zdjęciach.

W drugiej połowie bramkarz Spójni dostał czerwoną kartkę. Zastąpił go rezerwowy goalkeeper. Miejscowi byli bardzo zdziwieni, kiedy doszła do nich informacja, że jego rok urodzenia to 1994.

Fani Skoczowian mocno byli rozweseleni, kiedy piłkarze Spójni uzupełniali płyny w czasie meczów z plastikowych kubków.

Ostatecznie niespodzianki nie było. Beskid w drugiej połowie podkręcił tempo i pewnie wygrał 4-1.