niedziela, 11 listopada 2012

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Czarni-Góral Żywiec 07.11.2012

Zaległy mecz 6-kolejki z 8 września okrzyknięto mianem meczu sezonu, który był także okazją do świętowania 50-lecia klubu z Jastrzębia. Z mojej strony był to mój setny mecz w tym roku. Co ciekawe, także w roku 2011 na tym samym stadionie zaliczyłem setny mecz i zarazem ostatni.

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) - Czarni-Góral Żywiec 07.11.2012 (3-1) 5-Poziom
Att:1000 H:18.30
Cena:8zł
FOT MOV8/10
Stadion MOSiR (Jastrzębie-Zdrój)

Obecnie jupitery na meczach w Jastrzębiu włączane są tylko podczas wielkiego piłkarskiego święta.

Survivor Eye Of The Tiger - przy tej piosence od lat piłkarze wychodzą na mecze w Jastrzębiu-Zdroju (Link).

Pierwsza połowa należała do gospodarzy jeżeli chodzi o przebieg gry. Na prowadzenie wyszli jednak goście  po ładnej podcince a'la Tomasz Frankowski.

Na obiekcie MOSiR-u niektóre sektory są zamknięte dla kibiców.
W sektorze gości pod jupiterem pojawiło sie około 150 osobowa grupa fanów z Żywca. W przerwie meczu opuścili oni jednak sektor i udali się do domu.

Radość piłkarzy GKS-u po bramce na 1-1.
Kibice zaprezentowali z okazji jubileuszu specjalną sektorówkę Ponadto oprawa składała się ze strboskopów, flag i rac (Link). Na filmie można zobaczyć także bramkę na 2-1 dla gospodarzy.

Druga połowa to już zdecydowana przewaga Jastrzębia. Mecz ostatecznie kończy się wynikiem 3-1.