piątek, 3 maja 2013

Strażak Pielgrzymowice - Spójnia Zebrzydowice 01.05.2013

Minionego weekendu nie byłem niestety na żadnym meczu. Szczęście w nieszczęściu, iż mamy długi majowy weekend, kiedy są rozgrywane mecze i tak stało się właśnie tym razem. Tym sposobem moja przerwa w oglądaniu spotkań piłkarskich wyniosła raptem 7dni od mojej ostatniej wizyty w Rybniku w środę.

Strażak Pielgrzymowice - Spójnia Zebrzydowice 01.05.2013 (0-7) 7-Poziom
Att:110 H:16.00
Cena:5zł
FOT MOV
Stadion Strażak Pielgrzymowice

Oryginalne nowe trybuny w Pielgrzymowicach, które należało wypróbować.

Skupienie przed meczem zawodników Spójni Zebrzydowice.
Jeszcze tylko: "kto wygra mecz?"

"Nie ma futbolu bez alkoholu"
Mecz dla Spójni rozpoczął się znakomicie z drużyną z Pielgrzymowic, która w tabeli ociera się o podium. Do przerwy wynik brzmiał 0-3. Trzecia bramka autorstwa Mizi jest dostępna w moim skrócie filmowym u góry.

Od mojej ostatniej wizyty obiekt w Pielgrzymowicach nieco się zmienił. Wybudowano bieżnię, mini orlik a także małą trybunę z widokiem na dwa boiska. Niestety ktoś tutaj nie pomyślał do końca ponieważ widok na bramkę przysłania tablica do koszykówki.

Ostatecznie mecz kończy się sensacyjnym wynikiem 0-7. Tego dnia chyba żadna drużyna na tym poziomie rozgrywkowym nie zagroziłaby bardzo dobrze fizycznie dysponowanej Spójni. Było to najwyższe wyjazdowe zwycięstwo gości od kiedy jeżdżę na wyjazdy tej drużyny a być może także uwzględniając mecze u siebie.

W bramce drużyny z Pielgrzymowic stał Hiszpan Diego Sanchez Medina, który w dzisiejszym meczu przepuścił 7 bramek. Działacze Strażaka, kiedy sprowadzali go do klubu myśleli pewnie, że to drugi Casillas :P.