wtorek, 10 września 2013

LKS Wisła Mała - ZET II Tychy 08.09.2013

Ostatnio swe domowe mecze drużyna LKS Wisła Mała rozgrywała gościnnie w Strumieniu. Dzisiaj odbył się jej pierwszy oficjalny mecz na nowym boisku w swojej miejscowości. Ja oczywiście musiałem pojechać na to spotkanie, głównie po to aby w dalszym ciągu mieć zaliczone wszystkie polskie boiska w czasie oficjalnego meczu w odległości do 25 km od domu.

LKS Wisła Mała - ZET II Tychy 08.09.2013 (6-3) 8-Poziom
Att:150 H:17.00
Cena: 0zł
FOT MOV
Stadion LKS Wisła Mała

Jak widać na zdjęciu, boisko równe jak stół.

LKS Wisła Mała versus ZET II w czarnych strojach to spotkanie B-klasy w podokręgu Tychy.

Trener ZET-ki miał w czym wybierać jeżeli chodzi o zmiany swoich zawodników.

W pewnym momencie dało się usłyszeć jak ten sędzia boczny puszcza bąka. ;/

Chyba jedno z ciekawszych spotkań na poziomie B-klasy na których byłem. Sporo bramek, sporo walki, sporo dobrej składnej gry. Pierwsza połowa ze wskazaniem na gości, zakończona wynikiem 2-3. W drugiej połowie gospodarze wzięli się ostro do pracy, nie chcąc pewnie popsuć humorów licznie bo aż 150-osobowej publiczności. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-3. Dwie braki, po jednej dla każdej drużyny dostępne są na moim skrócie filmowym.

Wisła-Wisełka, Wisła-Wisełka... momentami w drugiej połowie dało się usłyszeć właśnie taki żywiołowy doping miejscowych fanów.

A z takiej perspektywy widziałem ostatnią bramkę meczu, strzeloną przez gospodarzy :P