poniedziałek, 2 września 2013

Promyk Golasowice - Iskra Iskrzyczyn 01.09.2013

Swego czasu chciałem zaliczyć w czasie meczu wszystkie boiska podokręgu skoczowskiego, co mi się udało. Zaliczyłem wtedy także boisko w Golasowicach przy czym nie było to całe spotkanie, w dodatku grali wtedy trampkarze (drużyna seniorów wtedy nie istniała). Po chyba 2 sezonach przerwy Promyk ponownie przystąpił do rozgrywek B-klasy i tym sposobem koniecznie trzeba było się tam wybrać.

Promyk Golasowice - Iskra Iskrzyczyn 01.09.2013 (1-1) 8-Poziom
Att:90 H:17.00
Cena: 0zł
FOT MOV
Stadion Promyk Golasowice

Faworytem spotkania była drużyna w niebieskich strojach czyli Iskra Iskrzyczyn.

Piotr Szwajlik był jedynym zawodnikiem którego znam. Jego kariera ostatnio przebiega tak: Spójnia Zebrzydowice, LKS Skrbeńsko, Spójnia Zebrzydowice, Iskra Iskrzyczyn.

Zawodnicy Promyka Golasowice mają na koszulkach imię, nazwisko albo ksywę.

Zawodnik gospodarzy pomimo nadwagi dzielnie sobie radził w środku pola. W drugiej połowie jednak już nie zagrał.

Nie dla psa kiełbasa. Niestety coraz częściej spotykam się z sytuacją w niższych ligach, gdzie kiełba przygotowywana jest dla piłkarzy a nie dla kibiców.

Mecz zakończył się wynikiem 1-1. Obie bramki padły w pierwszej połowie. Najpierw na prowadzenie wyszli goście (gol na moim skrócie filmowym) po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wyrównanie nastąpiło po jednej z kontr, kiedy po dośrodkowaniu z prawej strony bramka padła po strzale głową. W drugiej połowie goście nie potrafili potwierdzić swojej zdecydowanej przewagi.