niedziela, 15 czerwca 2014

Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14.06.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 30 kolejki (ostatnia) IV liga, grupa: śląska II sezon 13/14.

Gwarek Ornontowice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14.06.2014 (1-2) 5-Poziom
Att:200 H:17:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion GOSPiR (Ornontowice)

Jak na 5 poziom, wejściówki w Ornontowicach mega tanio bo za 5 PLN. Dodać należy, że to nawet nie był bilet a cegiełka.

Do Ornontowic na mecz zawsze było mi jakoś nie po drodze. Mało tego, w promieniu 10km od tej miejscowości mam zaliczone wszystkie kluby i to z niższych lig (poza Mikołowem). Tego weekendu także miałem zaawansowane inne plany ale jakimś cudem w końcu pojawiłem się w Ornontowicach.

Na Mundialu w tym czasie mecz Kolumbia-Grecja (3-0).

Stadion chociaż nowy to wydaje się za mały jak na takie rozgrywki.

Taki tam czerwony dywan prowadzący do lóż VIP.

Tuż przed rozpoczęciem meczu przyjechały dwa busy fanów z Jastrzębia Zdroju przy obstawie MO.

Jastrzębianie na biało-czarno.

Jakby ktoś nie wiedział, ten zameczek z tyłu to Urząd Gminy. Z jego balkonu był kręcony...

...film o tematyce sportowo-rekreacyjnej.

Kibice GKS-u zajęli połowę trybuny krytej, których od miejscowych oddzielał jedynie sznurek. Nie było jednak żadnych ekscesów. Nie oberwało się nawet słownie...

...starszemu kibicowi w czerwonej kurtce z napisem Górnik Zabrze (o nim jeszcze poniżej) pomimo skandowanych haseł niechęci do Żaboli.

Na meczu w czerwonej kurtce obecny był najsłynniejszy kibic Górnika Zabrze, czyli Pan Stanisław. Niestety nie zabrał ze sobą ani koguta ani dzwona. Nawiasem mówiąc kogo on wam przypomina?

GKS prowadził regularny doping mniej więcej od 40 minuty, czyli wtedy kiedy wszyscy fani weszli na sektor.

Mecz na dobrym poziomie zakończył się zwycięstwem gości 1-2. Druga bramka Jastrzębian była ich setną i ostatnią w sezonie. Po meczu oczywiście podziękowali kibicom a następnie udali się na Dni Jastrzębia aby zdecydowani zwycięzcy ligi mogli zaprezentować się publiczności. Gwarek zakończył rozgrywki na 5-tym miejscu.