poniedziałek, 3 listopada 2014

Concordia II Knurów - KS Bojków (Gliwice) 02.11.2014 Stadion Aleja Lipowa

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 11 kolejki B-klasa Zabrze,  sezon 2014/2015.

Concordia II Knurów - KS Bojków (Gliwice) 02.11.2014 (7-2) 8-Poziom Stadion Aleja Lipowa
Att:60 H:15:30 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Aleja Lipowa (Knurów)

Zaraz po meczu w Orzeszu przedostałem się do pobliskiego Knurowa aby zobaczyć drugi mecz tego dnia. Akurat tak się złożyło, że mecz miał zostać rozegrany przy sztucznym świetle (od drugiej połowy) i tym sposobem moja średnia dwóch meczów w weekend nie została nadszarpnięta.

Gospodarze na zielono-czarno.

Mecz rozegrano na sztucznej trawie.

Specyficzni byli sędziowie asystenci. Asystent nr 1.

Asystent nr 2.

Można się trochę pochwalić nawierzchnią FIFA.

Tuż obok leży drugie boisko oraz mini boisko, gdzie w tym samym czasie swoje mecze rozgrywały grupy młodzików a także amatorów.

To dopiero pierwszy oficjalny mecz rozegrany przy sztucznym oświetleniu, na którym byłem biorąc pod uwagę rozgrywki od poziomu 7 do 9.

Widzów uzbierało się około 60, pomimo panującego chłodu.

Bramkarz gości pod koniec meczu zmieniał buty na takie z większymi korkami. Zdał sobie sprawę z tego że się ślizga, kiedy miał już na koncie 6 przepuszczonych bramek.

Mecze na sztucznej murawie to specyficzny rodzaj piłki nożnej, gdzie futbolówka zupełnie inaczej zachowuje się niż zwykle. Ma to jednak swój urok, przez co często spotkania nie są nudne i tak było także tym razem. Do przerwy dość niespodziewanie prowadzili goście 1-0. W drugiej połowie gospodarze strzelili 5 kolejnych goli, po czym Bojków strzelił drugą bramkę. W końcówce padły dwa kolejne gole dla Concordii II (Bramka na 6-2 na moim filmie) i wynikiem 7-2 zakończyło się to spotkanie. 4 i 13: Takie pozycje zajmują obie drużyny po tej kolejce.