sobota, 8 listopada 2014

Piast II Gliwice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 08.11.2014

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 18 kolejki: III liga 2014/2015, grupa: opolsko-śląska.

Piast II Gliwice - GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 08.11.2014 (1-2) 4-Poziom
Att:85 H:11:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Ostropa (Gliwice)

To moja druga wizyta na meczu na tym stadionie, której wcześniej nie planowałem. Tym razem chciałem jednak koniecznie zobaczyć "jakiś" mecz w sobotnie przedpołudnie.

Piast Gliwice na czerwono.

Na pytanie do ochroniarza czy są bilety, ten tylko machnął ręką.

W obronie piasta dzielił i rządził...

...Armando José Nieves Vargas (Kolumbia).

Dopiero około 30-tej. minuty meczu pojawił się autokar z główną grupą kibiców z Jastrzębia-Zdroju. Wtedy padł pierwszy gol dla Piasta. :)

W klatce było około 30 osób. Sporo osób z Jastrzębia pojawiło się także na przeciwnej trybunie, przez co gości na stadionie było więcej niż gospodarzy.

Dyrektorem klubu Piast Gliwice jest słynny Zdzisław Kręcina.

Mecz był ciekawy, gdzie od początku meczu obie drużyny próbowały narzucić swoje warunki. Minimalną przewagę miał jednak Piast co potwierdził golem. W drugiej połowie coraz bardziej do głosu dochodzili goście, czego skutkiem były dwie bramki i właśnie wynikiem 1-2 zakończyło się to spotkanie. Miejsca w tabeli: 18 i 7.