poniedziałek, 28 grudnia 2015

Podsumowanie roku 2015

W 2015 zrealizowałem dwa ostatnie najważniejsze cele, które założyłem sobie parę lat temu. Dodam tylko, że na początku było ich około 8.
Zapraszam do podsumowania roku.

niedziela, 6 grudnia 2015

sobota, 5 grudnia 2015

sobota, 28 listopada 2015

niedziela, 22 listopada 2015

sobota, 21 listopada 2015

sobota, 14 listopada 2015

Piast Pawłów (Zabrze) - Walka Makoszowy (Zabrze) 14.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 16 kolejki (1 wiosenna): Klasa A 2015/2016, grupa: Zabrze.

środa, 11 listopada 2015

Dąb Gaszowice - Naprzód Czyżowice 11.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Racibórz: Mecz finałowy.

niedziela, 8 listopada 2015

Iskra Rowień (Żory) - Olza Godów 08.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 12 kolejki: Klasa B 2015/2016, grupa: Rybnik.

sobota, 7 listopada 2015

Orzeł Mokre (Mikołów) - Polonia Łaziska Rybnickie 07.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 14 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice II.

piątek, 6 listopada 2015

ROW 1964 Rybnik - Wisła Puławy 06.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 16 kolejki: II liga 2015/2016.
Uwaga: Zaliczyłem tylko drugą połowę meczu.

środa, 4 listopada 2015

niedziela, 1 listopada 2015

Inter Petrovice (Petrovice u Karvine) - Slovan Orlová 01.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 13 kolejki: Moravskoslezský kraj › 2015 A3C - I.B třída mužů sk. C Karvina.

sobota, 31 października 2015

Wilki Wilcza - Czarni Pyskowice 31.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 13 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

niedziela, 25 października 2015

KS 94 Rachowice - Naprzód Borucin 25.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 12 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

niedziela, 18 października 2015

sobota, 17 października 2015

Dąb Gaszowice - KS 94 Rachowice 17.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 11 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

Gwiazda Chudów - Gwarek II Ornontowice 17.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 11 kolejki: Klasa A 2015/2016, grupa: Zabrze.

niedziela, 11 października 2015

Beskyd Svrčinovec - Rozkvet Klubina 11.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 8 kolejki: VII. liga Quick Sport OFZ Kysuc 2015/2016.

sobota, 10 października 2015

KS Świerklany - LKS II Bełk 10.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 8 kolejki: Klasa C 2015/2016, grupa: Rybnik.

sobota, 3 października 2015

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) - Wilki Wilcza 03.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 9 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

Concordia Knurów - Górnik Piaski (Czeladź) 03.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 9 kolejki: IV liga 2015/2016, grupa: śląska I.

środa, 30 września 2015

niedziela, 27 września 2015

Zaborze Zabrze - Tęcza Wielowieś 27.09.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 8 kolejki: Klasa A 2015/2016, grupa: Zabrze.

sobota, 26 września 2015

niedziela, 20 września 2015

sobota, 19 września 2015

Spójnia Zebrzydowice - WSS Wisła 19.09.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 7 kolejki: Profi Credit Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Bielsko-Biała.

Concordia Knurów - Przemsza Siewierz 19.09.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 7 kolejki: IV liga 2015/2016, grupa: śląska I.

niedziela, 13 września 2015

Pasjonat Dankowice - Spójnia Zebrzydowice 13.09.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 6 kolejki: Profi Credit Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Bielsko-Biała.

sobota, 12 września 2015

niedziela, 6 września 2015

sobota, 5 września 2015

niedziela, 30 sierpnia 2015

piątek, 28 sierpnia 2015

LKS Gardawice - LKS Wisła Wielka 28.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 3 kolejki: Klasa A 2015/2016, grupa: Tychy.

środa, 26 sierpnia 2015

Lokomotiva Ostrava - UNIE Hlubina B (Ostrava) 26.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 15 kolejki (awansem): Ostrava - město › 2015/2016 A6A - DENÍK MěP muži.

wtorek, 25 sierpnia 2015

poniedziałek, 24 sierpnia 2015

Motor Lublin - Izolator Boguchwała 22.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 4 kolejki: III liga 2015/2016, grupa: lubelsko-podkarpacka.

środa, 19 sierpnia 2015

Iskra Iskrzyczyn - Orzeł Zabłocie 19.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Skoczów: II Runda.

poniedziałek, 10 sierpnia 2015

Jedność Jejkowice - Czarni Pyskowice 09.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 1 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

niedziela, 2 sierpnia 2015

Polonia Niewiadom (Rybnik) - ROW 1964 II Rybnik 02.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Rybnik: I Runda.

GKS Tychy - Wisła Puławy 01.08.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 1 kolejki: II liga 2015/2016.

sobota, 25 lipca 2015

wtorek, 14 lipca 2015

poniedziałek, 22 czerwca 2015

sobota, 20 czerwca 2015