niedziela, 15 marca 2015

Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 15.03.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 22 kolejki: III liga 2014/2015, grupa: opolsko-śląska.

Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała 15.03.2015 (0-2) 4-Poziom
Att:120 H:13:00 Cena: 0FOT MOV
Stadion MOSiR Sparta Zabrze

Mecz nie był biletowany i można było nawet zaparkować na terenie stadionu. Na zdjęciu autokar gości, z którego korzysta także reprezentująca ekstraklasę futsalowa sekcja Rekordu.

Rezerwy Górnika Zabrze rozgrywają z reguły swoje mecze na Stadionie Sparty Zabrze. Seniorzy Sparty nie grają obecnie w żadnych rozgrywkach, natomiast w latach 70-tych. reprezentowali nawet drugi poziom rozgrywkowy.

Chyba znalazłem te słynne wrota Ligi Mistrzów. :)

Wbrew pozorom to nie jest fotka z siedziby PZPN. :)

Na meczu był oczywiście słynny kibic Górnika, czyli pan Stanisław ale bez dzwona i koguta. Ostatnio widziałem go na meczu w Ornontowicach (LINK).

Górnik w czarnych strojach.

Po lewej z numerem 8 Słowak Robert Jez. Jeszcze wczoraj rozegrał niepełny mecz ekstraklasy, gdzie Górnik podejmował także ekipę z Bielska-Białej, czyli Podbeskidzie, a dzisiaj rozegrał pierwszą połowę w rezerwach zabrzan. W przeszłości grał nawet w Lidze Mistrzów na stadionach takich klubów jak Chelsea, czy Olympique Marsylia.

Dwuznacznie?

Drużynę gości dopingiem wspierało trzech kibiców.

W drużynie gospodarzy swoją grą wyróżniał się obywatel Zimbabwe, czyli Dzikamai Gwaze.

W 82 minucie po czerwonej kartce dla bramkarza Górnika, miejsce w bramce zajął zawodnik z pola.

Kibicowi w sweterku, który chyba za dużo wypił, ciągle myliły się dzisiejsze drużyny. Jego głośne komentarze z przebiegu meczu, były przez to bardzo zabawne. Nie pomagały nawet upomnienia jego znajomych.

Według mnie spotkanie było ciekawe tylko w ostatnich 10 minutach. Do tego momentu było już 2-0 dla gości i takim wynikiem zakończyło się to spotkanie. Obie bramki padły po strzałach z najbliższej odległości. Pozycje w tabeli: 8 i 6.