środa, 29 kwietnia 2015

Olimpia Goleszów - Spójnia Zebrzydowice 29.04.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 14 kolejki (zaległa): Klasa A 2014/2015, grupa: Skoczów.

Olimpia Goleszów - Spójnia Zebrzydowice 29.04.2015 (2-4) 7-Poziom
Att:55 H:17:30 Cena: 5FOT MOV
Stadion Olimpia Goleszów

Na bilecie podano nawet numer telefonu komórkowego, tylko nie wiem do kogo. W każdym razie można dzwonić i nękać. :)

Trybuna główna przed meczem.

Wczoraj we wtorek odrabiałem świąteczne zaległości na meczu w Gołkowicach, dzisiaj byłem na meczu skoczowskiej A-klasy w Goleszowie. Tym samym zaliczyłem dwa mecze w środku tygodnia w rytmie Go-Go. :)

Olimpia Goleszów na biało-czerwono.

Goleszów leży tuż obok Cieszyna, co oznacza iż rozpoczynają się tutaj piękne, górzyste widoki na Beskidy.

Boisko było trochę "oporne", jeżeli chodzi o grę.

Grzegorz Kopiec (nr 20) w natarciu.

Pogoda tego dnia dopisała, chociaż zimowa czapa i tak była potrzebna.

Kibiców gości było około 10, czyli jakieś 18% całej publiczności.

Ktoś się pomylił i źle zamontował krzesełka? Akurat te skierowane są w stronę Orlika, chociaż widziałem jedną osobę, która siedząc tutaj, oglądała niniejszy mecz. :)

Bramkarz Spójni, Piotr Morcinek w drugiej połowie obronił kilka 100% sytuacji gospodarzy.

W pierwszej połowie spotkanie stało na słabym poziomie z lekką przewagą gości z Zebrzydowic. Ozdobą tej części gry była jedyna bramka dla Spójni, po strzale Mrówki z 30 metrów, tuż nad ziemią. Druga połowa była już zdecydowanie ciekawsza. Zaraz po przerwie było już 0-2. Nie minęło 5 minut kiedy Goleszów złapał kontakt, po przepięknej podcince Przemysława Cieślara a'la  Henry z 16 metrów w samo okienko bramki. Później były bramki na 1-3 (Gol na moim filmie), 2-3 (Ponownie Cieślar-po tej kolejce lider strzelców) i już w doliczonym czasie gry gol na 2-4 dla Zebrzydowic autorstwa Kopca (Gol na moim filmie). Po tej kolejce Spójnia wskoczyła na fotel lidera, ponieważ dotychczasowy lider, Drogomyśl tylko zremisował. Goleszów jest na 11 miejscu.

Jeżeli chodzi o oficjalne mecze, stadion Olimpii Goleszów to dziewiętnasty obiekt, z którego oglądałem na wyjeździe Spójnię Zebrzydowice, której od dawna sympatyzuję. Ponadto na meczu obecna była ekipa BeskidzkiejPiłki. Niestety bez kamery.