wtorek, 12 maja 2015

Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 12.05.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 18 kolejki (zaległa): IV liga 2014/2015, grupa: śląska II.

Iskra Pszczyna - Krupiński Suszec 12.05.2015 (3-1) 5-Poziom
Att:150 H:18:00 Cena: 7FOT MOV
Stadion Miejski (Pszczyna)

Do Pszczyny warto przyjechać trochę przed meczem, ponieważ jest co oglądać. Jest tutaj park, zamek oraz...

...rynek z ratuszem.

Trybuna główna.

Gospodarze na czarno-pomarańczowo.

Sędzia nie chciał rozpocząć spotkania dopóki zawodnik z numerem 20 nie zdjął obrączki. Miał z tym duże problemy.

Był to mój czwarty i chyba ostatni mecz tej wiosny, który rozgrywany był w dzień roboczy, ze względu na zaległości Wielkanocne.

Bartłomiej Grabczyński, były 2-ligowiec w barwach GKS-u Jastrzębie.

Sektor nieproszonych gości na Stadionie Miejskim w Pszczynie.

Sektor rodzinny na Stadionie Miejskim w Pszczynie.

Już od dłuższego czasu trenerem Krupińskiego jest Paweł Sibik. To były uczestnik Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Korei Południowej i Japonii.

Pierwsza połowa przypominała mi pierwsze połowy spotkań naszej Ekstraklasy, czyli nudne i bezbramkowe. Po przerwie gra stała się ciekawsza no i padły gole. Najpierw na prowadzenie wyszli goście po fantastycznym strzale z 30 metrów. Później strzelali jednak już tylko gospodarze. Klasycznym Hattrickiem popisał się zawodnik z numerem 11. Wynikiem 3-1 zakończyło się to spotkanie. Pozycje w tabeli: 11 i 7.