sobota, 20 czerwca 2015

Sokół Łany Wielkie - Walka Makoszowy (Zabrze) 20.06.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 30 kolejki (ostatnia): Klasa A 2014/2015, grupa: Zabrze.

Sokół Łany Wielkie - Walka Makoszowy (Zabrze) 20.06.2015 (3-1) 7-Poziom
Att:35 H:17:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Sokół Łany Wielkie

Gospodarze na niebiesko. Niech nikogo nie zmylą barwy flagi kibiców gości w tle.

Wspomniani kibice gości i ich efektowna trybuna. Od czasu do czasu można było usłyszeć doping z ich strony.

Na ostatni mecz sezonu nie pofatygowało się zbyt wielu kibiców, bo prawie 40. Nie wiem czy to jest norma, ale aż boje się myśleć ilu byłoby fanów, gdyby mecz był biletowany. Ponadto klub ma ładną wizualnie oficjalną stronę www, która nie bazuje na futbolowo, więc myślę że kibiców jest więcej w tej miejscowości.

Sokół Łany Wielkie - ulubiony klub Wojciecha Pijanowskiego.

Mecz dobrze rozpoczęli gospodarze, co poskutkowało golem na 1-0 z rzutu karnego. Bardziej ciekawa od gola była kołyska z powodu narodzin dziecka, do której pobiegł także kontuzjowany zawodnik, który dopiero co opuścił boisko. Wzbudził tym sporą owację na trybunach. Gol i sytuację nagrałem i jest na moim filmie. Następnie mecz się wyrównał i bramkę strzelili goście, po pięknej indywidualnej akcji (także na moim filmie). Goście w tej części gry mogli strzelić jeszcze jednego ładnego gola ale piłka po strzale z połowy boiska trafiła w poprzeczkę. W drugiej połowie to była już zdecydowana przewaga gospodarzy. Ostatecznie wynikiem 3-1 zakończyło się to spotkanie. Nawiasem mówiąc sędzia zakończył ten mecz w... 87 minucie! Pewnie śpieszyło mu się na wczasy. Zwycięstwo pozwoliło wskoczyć gospodarzom na 3 miejsce w tabeli. Walka zajęła 12 miejsce, a ligę wygrał Gwarek Zabrze.