niedziela, 14 czerwca 2015

Sokol Dolní Lutyně - Sportovní klub Stonava 13.06.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 25 kolejki: Moravskoslezský kraj A2B - I.A třída sk.B muži, sezon 14/15.

Sokol Dolní Lutyně - Sportovní klub Stonava 13.06.2015 (4-3) 6-Poziom-Czechy
Att:120 H:17:00 Cena: 25Kc FOT MOV
Stadion Sokol Dolní Lutyně

Nad głównym wejściem oraz nad trybuną krytą górują symbole klubu, czyli sokoły. Przypominało mi to trochę orła ze swastyką.

Ogłoszenia parafialne.

Gospodarze na żółto.

W czasie meczu zagadnął mnie jeden starszy, miejscowy kibic. Poprosił mnie abym poszedł mu po 3 piwa, przy czym jedno miało być dla mnie. Ostatecznie znalazł innego chłopca na posyłki.

Jedna z bardziej emocjonujących akcji w pierwszej połowie tzn. jak rozplątać i pozwijać węża ogrodniczego.

Mimo sportovni akce!

W przerwie kierunek był tylko jeden, czyli do klubowej knajpy.

Kiełba dla kibiców serwowana była z wędzarni.

Na meczu publiczność skupiała się w dwóch miejscach. Na trybunie krytej oraz...

... na ławkach pobliskiej knajpy.

Ciężkie te mecze dla bramkarzy.

Co by nie mówić trybuna kryta robi wrażenie i nie jest to żaden metalowy twór.

Rzadkość... tablica świetlna która nie zatrzymuje się w 90 minucie.

Pierwsza połowa stała na średnim poziomie, gdzie jedyną bramkę zdobyli gospodarze po rzucie karnym (gol na filmie). W drugiej połowie gra się ożywiła no i sypnęło bramkami. Najpierw do remisu doprowadzili gości. Bramka była rzadkiej urody, którą w dodatku nagrałem. Wybijający piłkę obrońca Sokola, trafił w zawodnika Stonavy, po czym piłka przelobowała bramkarza i wpadła do siatki. Następnie bramki: 2-1, 2-2 (braka od poprzeczki po strzale z 3 metrów także na moim filmie), 3-2, 4-2, 4-3. Pozycje w tabeli: 11 i 5.