Fotorelacja wraz z opisem z meczu 6 kolejki: Klasa B 2015/2016, grupa: Zabrze.

Burza Borowa Wieś (Mikołów) - Naprzód Świbie 26.09.2015 (6-1) 8-Poziom

Kontenery klubowe, a na nich ogłoszenia parafialne...

Zapowiedzi...

Zakazy...

Prośba...

Pomimo, iż mecz nie był biletowany, spiker przed meczem wołał do mikrofonu aby ludzie przyszli na mecz.

Gospodarze na granatowo.

Jeszcze tylko siatka do poprawy i można grać.

Boisko treningowe Burzy nie grzeszy wielkością. Chociaż bramki są pełnowymiarowe. :)

Aby dostać się na trybunę coś a'la stara warszawska Żyleta, trzeba przejść pomiędzy drzewami małego lasu.

"Gwizdek został odgwizdany" - czyli hasło spikera po rozpoczęciu drugiej połowy.

Jednemu z miejscowych kibiców bardzo spodobała się gra gości z początku meczu. W drugiej połowie ciągle dawał im do zrozumienia, za kim jest krzycząc: "Ja idę za wami". Do tego podpowiadał jak goście muszą ustawiać się na boisku i wyzywał piłkarzy gospodarzy. :)

Jak na lidera tabeli z kompletem pięciu zwycięstw, widzów na mecz przyszło mało, bo ledwie 40.

W pierwszej połowie goście byli bliżej zdobycia bramki. Kiedy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się jednak wynikiem 0-0, zupełnie niespodziewanie na prowadzenie wyszli gospodarze (gol na filmie). Do szatni dorzucili jeszcze jednego gola i po pierwszych 45 minutach było 2-0. W drugiej połowie gospodarze byli już zdecydowanie lepsi i wynikiem 6-1 zakończył się mecz (gol na 3-0 na filmie).

Dużo w relacji z meczu było o spikerze, więc na koniec też będzie o nim. Dopiero po końcowym gwizdku sędziego, zaprosił kibiców na kiełbasę w cenie 4 zł. Lepiej późno niż wcale, bo nie pamiętam, który klub w Polsce z niższych lig sprzedaje kiełbasę.