Fotorelacja wraz z opisem z meczu 7 kolejki Klasa A 2015/2016, grupa: Skoczów.

LKS Kończyce Małe - Błyskawica Kończyce Wielkie 20.09.2015 (3-2) 7-Poziom
Att:200 H:16:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion LKS Kończyce Małe

I nie zmienia się nic, dalej trzeba żyć... czyli bilety w Kończycach Małych po staremu.

Od jakiegoś czasu polowałem na mecz Kończyc Małych z Kończycami Wielkimi, ze względu na ciekawe połączenie nazw miejscowości. Oba sołectwa leżą obok siebie, chociaż nie należą do jednej gminy.

Kościół i zamek w Kończycach Małych znajdują się niedaleko boiska.

Stary budynek klubowy z ciekawą elewacją, pewnie w niedługim czasie zostanie zburzony.

Gospodarze na niebiesko-czerwono.

Małe vs Wielkie.

Spotkanie zapowiadano mianem derby lub małe derby, co pewnie mało wpływ na wysoką frekwencję.

Napis "MOC" na ławce rezerwowych.

Grający trener gospodarzy Piotr Szwajlik.

Pierwszą połowę lepiej zagrali gospodarze strzelając dwa gole. W końcówce tej części gry gościom udało się jednak zdobyć kontaktową bramkę. Po przerwie gospodarze zaczęli bronić korzystnego rezultatu, a goście przeszli do zdecydowanych ataków. Osiągnęli swój cel w 80 minucie, doprowadzając do remisu. W końcówce meczu ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze i to oni cieszyli się ze zwycięstwa. Wynik 3-2. Tabela: 6 i 13.