sobota, 5 września 2015

Strażak Mikołów - Śląsk Świętochłowice 05.09.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 2 kolejki: Klasa A 2015/2016, grupa: Katowice.

Strażak Mikołów - Śląsk Świętochłowice 05.09.2015 (1-2) 7-Poziom
Att:40 H:16:00 Cena: 0FOT MOV
Stadion Strażak Mikołów

W ostatnim czasie wiele razy przejeżdżałem obok boiska Strażaka, który leży na trasie z Gliwic do Mikołowa. Taki stan rzeczy w moim przypadku musi zakończyć się prędzej czy później wizytą na meczu i tak też się stało.

Liczyłem na bilety, ale nie doczekałem się. Na plakacie także nie ma ceny wejściówek.

Pomysłowo: Chyba ze starych ławek rezerwowych powstała trybuna kryta.

Gospodarze na czerwono - czarno.

Do Mikołowa kibice na mecze jeżdżą nawet kabrioletami. :)

Ładne niebo było dzisiaj nad Mikołowem.

Kibiców było tylko około 40-stu.

Pod płaczącą wierzbą.

Upały w końcu się skończyły. Dla odmiany dzisiaj było trochę wietrznie.

Mecz dobrze rozpoczął się dla gospodarzy, którzy dobrą grę potwierdzili golem, po strzale od poprzeczki z najbliższej odległości (gol na moim filmie). Od 25 minuty goście coraz bardziej się rozkręcali i jeszcze przed przerwą było 1-1. Bramkarz Strażaka tak niefortunnie piąstkował piłkę, która następnie odbiła się od kolegi z drużyny i wpadła do bramki. W drugiej połowie w zamieszaniu podbramkowym padł kolejny gol na gości. Od tego momentu to właśnie goście byli bliżsi podwyższenia wyniku, niż gospodarze remisu. Wynikiem 1-2 zakończył się mecz.