sobota, 3 października 2015

Concordia Knurów - Górnik Piaski (Czeladź) 03.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 9 kolejki: IV liga 2015/2016, grupa: śląska I.

Concordia Knurów - Górnik Piaski (Czeladź) 03.10.2015 (2-4) 5-Poziom
Att:80 H:11:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion Miejski (Knurów)

Pogoda tego dnia dopisywała, więc po raz kolejny w tej rundzie wybrałem się na śniadanie z Concordią.

Gospodarze na zielono-czarno.

Bramkarz gospodarzy lubił wychodzić daleko poza pole karne, dlatego też goście próbowali nie raz go zaskoczyć. Raz piłka wpadła do bramki po strzale z 30 metrów, a innym razem trafiła w poprzeczkę.

Jeden z zawodników gospodarzy doznał na tyle poważnej kontuzji, iż musiał zostać zabrany do szpitala. Co ciekawe, na poprzednim domowym meczu Concordii, co także byłem, do karetki zabrano kontuzjowanego bramkarza tej drużyny.

Sędzią głównym był Sebastian Jarzębak.

Zupełnie nieoczekiwanie mecz lepiej ułożył się dla gości  i do przerwy wynik był bardzo wysoki bo aż 0-3 (Gol na 0-1 na filmie). Po przerwie na 20 minut obudziła się Concordia, ale w tym czasie zdołali strzelić tylko dwa gole. Następnie Górnik strzelił kolejnego gola za sprawą rezerwowego zawodnika z numerem 11 (powyżej na zdjęciu). Goście zasłużenie wygrali ten mecz. Wynik końcowy 2-4. Pozycje w tabeli: 9 i 12.