sobota, 17 października 2015

Dąb Gaszowice - KS 94 Rachowice 17.10.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 11 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice III.

Dąb Gaszowice - KS 94 Rachowice 17.10.2015 (5-3) 6-Poziom
Att:90 H:15:00 Cena: 6FOT MOV
Stadion ul. Sportowa (Piece)

Dąb rozgrywa swoje domowe mecze w miejscowości Piece, która leży tuż obok Gaszowic. Po raz drugi pojawiłem się na meczu na tym obiekcie. Bilety od tego czasu się zmieniły i to na lepsze. Widnieje na nim drużyna przyjezdna i data.

Trybuny główne.

Goście na czarno.

Bramkarz gości o którym więcej w dalszej części relacji.

Płyta boiska w Piecach jest rewelacyjna. Przy samych bramkach nie było ubytków jeżeli chodzi o trawie. Ponadto piłka nie natrafiała na żadne nierówności, podczas podań po ziemi.

W pierwszej połowie jeden z zawodników gości musiał zmienić buta. Co ciekawe, sędzia główny nie kwapił się z wpuszczeniem go na boisko. W tym momencie jego koledzy z drużyny...

...nieoczekiwanie zdobyli bramkę, co widać na zdjęciu. Numer 21 w końcu mógł wejść na boisko, który drugiego buta zmienił w przerwie.

Chyba jeszcze w budowie sektor gości.

Łudziłem się że będzie kiełbasa dla widzów, ponieważ grilla rozpalano już od początku spotkania. Ogień jednak tak regulowano, aby dopiero po 90 minutach meczu było gotowe żarcie, oczywiście wiadomo dla kogo.

Gdzieś tam w oddali pod hałdą w Rydułtowach swój zwycięski mecz rozgrywał lider tej ligi, czyli Wilki Wilcza z miejscowym Naprzodem.

Tego dnia pogoda i temperatura była znośna. Co ciekawe, delikatne opady deszczu pojawiły się dopiero na 20 minut przed końcem, czyli tak samo jak podczas pierwszego dzisiejszego meczu w Chudowie.

Mecz był bardzo ciekawy, zwłaszcza w drugiej połowie, w którym padło wiele bramek. Wynik zmieniał się następująco: 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3. W samej końcówce obie drużyny dążyły do strzelenia zwycięskiego gola, ale ta sztuka udała się jednak gospodarzom i to dwukrotnie. Goście w samej końcówce próbowali jeszcze zmienić stan meczu. Doszło nawet do sytuacji, iż na połowie przeciwnika rzut wolny wykonywał bramkarz Rachowic. Wynik końcowy 5-3 (3 gole na moim filmie). Tabela: 2 i 10.