sobota, 7 listopada 2015

Orzeł Mokre (Mikołów) - Polonia Łaziska Rybnickie 07.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 14 kolejki: Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Katowice II.

Orzeł Mokre (Mikołów) - Polonia Łaziska Rybnickie 07.11.2015 (2-1) 6-Poziom
Att:90 H:13:00 Cena: 5FOT MOV
Stadion Orzeł Mokre

Na meczach Orła Mokre sprzedają mokre bilety :). Przypuszczam, że chyba tylko w takim dniu jak dzisiaj, ponieważ padało.

Leżanki.

Groundhopping - Nie dla idiotów.

Stadion o takiej pojemności z pewnością mógłby się ubiegać o organizację finału Ligi Mistrzów. :P

Goście na żółto-czarno.

Nie pierwszy już raz spotkałem się z takim cudem jak dzisiaj, kiedy przestawało padać tuż przed pierwszym gwizdkiem sędziego.

Tydzień temu byłem na domowym meczu lidera z ligi okręgowej Katowice III (Wilki Wilcza). Orzeł Mokre natomiast to lider ligi okręgowej Katowice II. Goście z Łazisk przystępowali do tego meczu z 10 pozycji w tabeli.

W czasie meczu jeden ze starszych kibiców zasłabnął. Sędzia na chwilę przerwał mecz aby medyk drużyny gospodarzy mógł przebiec przez boisko, a następnie dostać się na trybuny.

Faworytem spotkania byli gospodarze. Planowo wyszli na prowadzenie mniej więcej w połowie pierwszej połowy. Od drugiej połowy inicjatywę przejęli goście, ale to gospodarze strzelili drugiego gola. W doliczonym czasie gry honorową bramkę strzelili goście. Piłka po strzale z 16 metrów odbiła się od słupka, a następnie inny z zawodników gości, dobił ją już do pustej bramki. Wynik końcowy: 2-1.