sobota, 14 listopada 2015

Piast Pawłów (Zabrze) - Walka Makoszowy (Zabrze) 14.11.2015

Fotorelacja wraz z opisem z meczu 16 kolejki (1 wiosenna): Klasa A 2015/2016, grupa: Zabrze.

Piast Pawłów (Zabrze) - Walka Makoszowy (Zabrze) 14.11.2015 (1-1) 7-Poziom
Att:25 H:11:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Piast Pawłów

Na ten weekend zaplanowałem skromnie tylko jeden mecz, ze względu na inne obowiązki. Zaliczyłem jednak spotkanie na obiekcie, na którym nie byłem wcześniej.

Mecz nie był biletowany.

Panie sędzie często można spotkać na meczach w niższych ligach, ale chyba rzadko kiedy są minimum dwie.

Gospodarze na zielono.

Po raz pierwszy spotkałem się z sytuacją aby kibice, a dokładnie jeden kibic, obraził Panią sędzie za swoją decyzję, wytykając jej co miesięczny cykl. Dodać należy, iż chodziło o spalonego, którego sędzia słusznie nie dopatrzyła się (sytuacja na początku filmu z meczu).

Derbowy mecz nie oglądało nawet 30 widzów.

Ekspresówka obok boiska. :)

W przerwie meczu pojawili się kibice gości.

Pierwsza połowa była nieco "oporna", stojąca na B-klasowym poziomie, która zakończyła się wynikiem 0-0. W tym momencie odezwały się złe demony, bo od kwietnia nie byłem na meczu, gdzie wynik końcowy brzmiał 0-0. Po przerwie było już lepiej. Na początku drugiej połowy na prowadzenie wyszli gospodarze. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1. Wyrównujący gol padł po ładnym strzale z rzutu wolnego. Obie bramki są na moim filmie. Pozycje w tabeli: 16 (ostatnie) i 8.