Zlot nr 7: LKS Studzienna (Racibórz) - LKS Brzezie (Racibórz) 11.06.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa A 2015/2016, grupa: Racibórz.

LKS Studzienna (Racibórz) - LKS Brzezie (Racibórz) 11.06.2016 (1-3) 7-Poziom
Att:80 H:14:30 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion LKS Studzienna

Domowy mecz LKS Studzienna, czyli to mój już piąty stadion w Raciborzu, który zaliczyłem w czasie meczu.

Po meczu na Rymerze Rybnik, ekipa zlotowa dwoma autami (moje + Jacek) przedostała się do Raciborza. Już w Raciborzu zamówiliśmy obiadek w czeskiej restauracji Opavska. Trochę długo czekaliśmy na posiłek, przez co...

pod stadionem byliśmy dopiero o 14:38. Co ciekawe, właśnie wtedy rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego, który jakby czekał te 8 minut specjalnie na nas. Spokojnie każdy z nas zaczął robić fotki wejścia na obiekt i wtedy nieoczekiwanie zaraz na początku spotkania padł pierwszy gol, którego chyba nikt z nas nie widział.

W Studziennej jest najlepsze wejście na stadion.

Nigdzie w internecie nie znalazłem oryginalnej szaty graficznej tego loga, które wisiało na budynku klubowym. Kto nie zrobił fotki ten gapa.

Kiedy kilku kolesi z aparatami foto weszło na obiekt, to miejscowi patrzyli na nich jak na obcych z innej planety. :)

Gospodarze w niebieskich koszulkach.

Trzi rogi elwer + Kartofliska.pl

Dwa tygodnie temu byłem na meczu w Studzionce. W tym roku planuję jeszcze Studzienice. Dzisiaj była Studzienna.

Bramkarz Brzezi w takim trochę retro stroju bramkarskim. Udało mu się nawet obronić rzut karny.

Naszej ekipie zlotowej bardzo do gustu przypadł napis "Studzienna" na budynku klubowym.

Obiektowi uroku dodają oryginalne drzewa, które stoją za jedną z bramek.

Niektórzy zlotowicze mieli ciężko, aby dotrwać do końcowego gwizdka. Na meczu byli obecni ci sami co na Rymerze tzn. Radek, Marcin, Lesław, Jacek, Otto, Zdzisław. Ponadto pojawiła się Katarzyna z Raciborza oraz Szymon z Wrocka.

Mecz był ciekawym widowiskiem. Było to takie prawdziwe A-klasowe zawody piłkarskie. Jak wspomniałem powyżej, pierwszy gol padł już na początku meczu, bo w 1 minucie. Była to bramka dla gospodarzy. Potem strzelali jednak już tylko goście. Wynik końcowy 1-3. Była to przedostatnia kolejka, natomiast relacja powstała po zakończeniu sezonu: Pozycje w tabeli na koniec sezonu: 13 i 6.