Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa B 2016/2017, grupa: Bielsko-Biała.

Rotuz Bronów - Rekord II Bielsko-Biała 11.09.2016 (2-7) 8-Poziom
Att:80 H:13:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Rotuz Bronów

Wrześniowych upałów ciąg dalszy. Tym razem zapowiadało się jeszcze gorzej niż wczoraj, ponieważ spotkanie w Bronowie zaplanowano na godzinę 13:00 w niedzielę.

Ciekawa trybuna znajduje się tuż obok drogi.

Kontener z szatniami.

W dniu wczorajszym rozpocząłem długi urlop, więc należało wybrać mecz, którego stadion przypomina ciepłe kraje.

Gospodarze na czarno.

Trybuna wypełniła się szczelnie. Zasiadło na niej 90% 80-osobowej publiczności. Biletów jednak nie było na to spotkanie.

Ławki rezerwowych były w kształcie kwadratu. Widział ktoś może ławki o stojącym prostokącie?

Dodatkowy etat zawodnika gości.

Kryta trybuna z bliska.

W pierwszej połowie zdecydowanie dominowali goście, przez co spotkanie nie było ciekawe. Do przerwy Rekord łatwo i przyjemnie wygrywał 4-0. W drugiej części gry gospodarze podjęli walkę, ale także byli w niej gorsi, lecz tylko o jednego gola. Wynik końcowy 2-7. Trzy braki z meczu dostępne są na moim filmie.