Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice III.

KS 27 Gołkowice - Polonia Łaziska Rybnickie 22.10.2016 (1-2) 6-Poziom
Att:80 H:11:00 Cena: 7zł FOT MOV
Stadion KS 27 Gołkowice

Bilet kosztował 7 zł. Chyba śmiało można już podnieść cenę do 10 zł :/, bo przecież chociażby ŁTS Łabędy, grający na tym samym poziomie tyle się już ceni.

Generalnie nie planowałem tego meczu ale z racji tego, że zaplanowano go na godzinę 11, to mogłem jednego dnia zaliczyć minimum dwa spotkania w tej okolicy.

To była moja trzecia wizyta na tym obiekcie. Mało kto wie, że z Gołkowic pochodzi słynny aktor Marian Dziędziel.

Gospodarze na czerwono-biało niczym Cracovia. Mecz ten był za razem spotkaniem derbowym Gminy Godów.

Na ławce rezerwowych pierwszy z lewej to 60-letni Andrzej Moczała. Wierzyć się nie chce ale to dalej czynny zawodnik, z resztą ma założone buty to gry. W tym meczu jednak nie zagrał.

Ciekawa kolorystyka strojów gości z Łazisk.

Sędzia główny przypominał trochę swoim ubiorem lotnego bramkarza drużyny gości.

Mecze niestety już w otoczce jesiennej.

Na początku spotkania było zimno, potem na szczęście wyszło słońce i było komfortowo.

Pierwsze 20 minut należało do gospodarzy. Następnie mecz się wyrównał i padł pierwszy gol. Pomimo ostatniego miejsca w tabeli, zdobyli go gospodarze i wynikiem 1-0 zakończyła się pierwsza połowa. Po przerwie lepiej prezentowali się już goście. Wyrównujący gol padł z rzutu wolnego (Film). Było to kuriozalne trafienie, ponieważ piłka odbiła się tuż przed bramkarzem i wpadła ponad nim do bramki. Bramka na 1-2 padła po silnym strzale z około 12 metrów. Po dobrym meczy goście wygrali 2-1.