Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Katowice II.

Młodość Rudno - Czarni Pyskowice 20.11.2016 (0-3) 6-Poziom
Att:110 H:13:00 Cena: 4zł FOT MOV
Stadion Młodość Rudno

Zbiórka za bilety rozpoczęła się w drugiej połowie meczu.

W Rudnie motywy Górnika Zabrze są nawet na skrzyniach elektrycznych. Swoją drogą to właśnie dzisiejszy mecz w Rudnie wygrał z domowym meczem Górnika.

Tradycyjny metalowy skręt trybunowy.

Na stadionie w Rudnie nie brakuje ławek z komfortowym miejscem dla nóg.

Żródło: 90minut.pl. Praktycznie każdego weekendu przebywam jeden dzień w okolicy Gliwic i Knurowa. Tym razem miało to miejsce w niedzielę. Wybrałem spotkanie dwóch najsłabszych drużyn ligi okręgowej Katowice II. "Mecz na szczycie" zapowiadał się więc pasjonująco.

Czarni Pyskowice na czarno.

Aura tego dnia wyjątkowo sprzyjała oglądaniu meczu.

Jak na mecz ostatnich drużyn w tabeli, publiczności zebrało się całkiem sporo.

Nie wierzyłem własnym oczom ale na meczu pojawiła się kiełbasa dla kibiców. W meczach niższych lig w Polsce jestem tego świadkiem mniej więcej jeden raz na rok. Co ciekawe, nikt nie był zainteresowany tym rarytasem, poza jednym wygłodniałym dzieckiem. Inaczej rzecz się ma w Czechach, ale tam ludzie mają zupełnie inne spojrzenie na futbol i jego otoczkę.

Boisko w Rudnie było bardzo grząskie, przez co było trochę przypadkowej gry. Śnieżnobiałe stroje piłkarzy z Rudna już po chwili były zabłocone, godnie nadając się do reklam proszków do prania.

W Rudnie bilety pojawiły się w drugiej połowie. Kibiców kasował starszy pan, a wejściówki wręczał chyba jego wnuczek.

Bramkarz Rudna przypominał mi trochę Ed'a de Goey'a.

Mecz pewnie wygrali goście z Pyskowic 3-0. Gospodarze nie mieli swojego dnia, którzy nie umieli wykorzystać swoich sytuacji w meczu. Dwie bramki uwieczniłem na filmie. Zwłaszcza ta na 0-1 była oryginalna, po pięknym lobie.