sobota, 5 listopada 2016

SK Senov - TJ Vendryně 05.11.2016

Fotorelacja wraz z opisem z meczu: Moravskoslezský kraj A1A - Krajský přebor muži, sezon 2016/2017.

SK Senov - TJ Vendryně 05.11.2016 (1-3) 5-Poziom-Czechy
Att:200 H:14:00 Cena: 30Kc FOT MOV
Stadion SK Senov

Nietypowy bilet wielkości kartki z zeszytu, który bardziej przypominał program meczowy. Znalazło się w nim miejsce na wyniki poprzednich meczów obu drużyn, obsadę sędziowską a nawet...

...tabelę ligową.

To chyba klatka gości z atrakcjami parku wodnego. W klatce jak i na całym obiekcie nie spotkałem Ewy Farnej, która pochodzi z Vendrynii.

Kasa biletowa.

Gospodarze na biało-czarno.

Trybuna pod dachem wypełniła się bardzo szczelnie.

Ten Pan zarzucał dopingiem w czasie meczu. Robił to jednak tylko dla samego siebie.

Po prawej wejście do szatni zawodników.

W czasie meczu oczywiście dostępne było piwo i kiełba. Jednym słowem Czechy.

Dokładnie w tym momencie kiedy na zegarze była 32 minuta, bramkarz gości zaczął grać na czas. Rekord to i tak nie jest, którego byłem świadkiem, ponieważ kiedyś bramkarz WSP Wodzisław grał na czas już w 1 minucie meczu.

Klubowa knajpa.

Budka z kiełbasą.

Dziadek z wnuczkiem na meczu.

Sektor VIP-owski dla największych "darczyńców" miejscowego klubu.

Linia równa jak od linijki.

Spotkanie toczone było w szybkim tempie. Do tego na tym poziomie rozgrywkowym w Czechach zdążyłem się już przyzwyczaić, o czym nie raz wspominałem. Padły w tym meczu oczywiście gole. Bardzo szybko na prowadzenie wyszli goście, bo już w 3 minucie. Po pierwszej połowie wygrywali 2-0. W drugiej części gry gospodarze zdobyli kontaktowego gola, ale to goście strzelili kolejną. Następnie wynik już się nie zmienił. Wyrównane spotkanie zakończyło się wynikiem 1-3. Dodać należy, że kilka 100% sytuacji obronił bramkarz Vendrynii.