sobota, 8 kwietnia 2017

LKS Chałupki (k. Raciborza) - Start Pietrowice Wielkie 08.04.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa A 2016/2017, grupa: Racibórz.
Mecz 2017: 14

LKS Chałupki (k. Raciborza) - Start Pietrowice Wielkie 08.04.2017 (2-1) 7-Poziom
Att:90 H:16:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion LKS Chałupki (k. Raciborza)

Bilet z drużyną przyjezdną, ale bez daty.

Już parę miesięcy temu, a dokładnie 13.11.2016 chciałem zaliczyć cały mecz w Chałupkach (zdjęcie), ale wtedy nie dojechali goście.Wcześniej jeszcze dwa razy jechałem do Chałupek z myślą o meczu. Najpierw pomyliłem boiska, bo wylądowałem w sąsiednim Zabełkowie. Co ciekawe boisko w Zabełkowie prawdopodobnie leży w... Chałupkach, ale tego nawet pewni nie są tutejsi mieszkańcy. Przy kolejnej wizycie już na niniejszym boisku, zaliczyłem z własnej woli tylko jedną połowę. Tym sposobem za czwartym razem miało się w końcu udać.

W dniu dzisiejszym miało już nie być takiej niespodzianki w postaci odwołanego spotkania.

Dwie drużyny się rozgrzewają, czyli jest OK.

Obiekt posiada dwie trybuny kryte. Obie po tej samej stronie.

Catering już w drodze.

Parę tygodni przede mną był tutaj na meczu groundhopper prowadzący profil "Jada na szpil".

Gospodarze w jaskrawych strojach.

Budynek klubowy znajduje się na przeciwko trybun przeznaczonych dla widzów.

Kolejny klub, który posiada inne niż wszyscy ławki rezerwowych.

Obok boiska znajduje się skatepark oraz mała siłownia.

Informacja dla kibiców: na meczach w Chałupkach jest dostępna kiełbasa dla widzów.

W mecz lepiej weszli goście, którzy po pierwszych 45 minutach prowadzili 1-0. Po przerwie padły dwa gole i oba dla Chałupek. Najpierw bramka na 1-1, która padła po dośrodkowaniu i strzale z 7 metrów pół-nożycami. Drugi gol to strzał po ziemi w długi róg bramki. Ogólnie spotkanie było wyrównane, ze wskazaniem na gospodarzy. Tabela: 6 i 13.