sobota, 15 kwietnia 2017

SK Slavoj Petřvald - MFK Havirov 'B' 15.04.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Moravskoslezský kraj A1A Karvina - Okresní přebor mužů - sezon: 2016/2017.
Mecz 2017: 19
Drugi mecz w Wielką Sobotę

SK Slavoj Petrvald - MFK Havirov 'B' 15.04.2017 (2-4) 8-Poziom-Czechy
Att:80 H:16:00 Cena: 30Kc FOT MOV
Stadion SK Slavoj Petrvald

Dobry Fotbal, Dobra Klobasa, Dobre Pivo... takie hasła były na klubowym programie meczowym. Tak, tak, to nie pomyłka. Ósmy poziom rozgrywkowy i można było nabyć program meczowy, a to jeszcze nie wszystko. Bilet co prawda związkowy, najprostszy jaki może być, ale za dopłatą 10 Kc bilet można było wrzucić do kubka, z którego w przerwie losowano nagrody! Numer z biletu wpisywano ręcznie w prawym górnym rogu programu meczowego, który się otrzymywano.

Odwrotna część programu meczowego.

Budynek klubowy to może za duże słowo, ale przynajmniej był ładnie pomalowany. Tradycyjnie na meczach w Czechach niższych lig, nie zabrakło tablicy świetlnej no i wspomnianej...

...kiełbasy.

Obiekt był wyposażony w jupitery z dużymi oprawami i do tego rozmieszczone na całym boisku. Myślę, że spokojnie mecze można by tu rozegrać przy świetle i to nawet w ramach jakieś wyższej ligi.

Miejscowy fanatyk z bębnem. Prowadził doping razem z Panią, wyposażoną w talerze.

Gospodarze na czarno.

Efektowna trybuna kryta na przy boiskowym pagórku.

Co najmniej dwa auta, które stały obok boiska, miały naklejone klubowe logo.

W przerwie nastąpiło wspomniane na początku losowanie. Gość z megafonem wylosował 3 nagrody. Czteropak, jakiś szampan dla dzieci i wódka. Mi niestety nie dopisało szczęście w losowaniu. Spróbuję może w totka :P.

Początek drugiej połowy.

A w oddali na pagórku pasły się owieczki :P.

Będący wyżej w tabeli goście zgodnie z planem objęli prowadzenie w meczu. Dorzucili także drugiego, a na początku drugiej połowy trzeciego gola. Nieoczekiwanie gospodarze doprowadzili do stanu 2-3 (druga bramka Slavoja na moim filmie). MFK zdobył jednak czwartego gola i mógł już do końca kontrolować mecz. Wynik końcowy 2-4. Tabela: 10 i 4.

Pora wracać do domu świętować Wielkanoc. Na szczęście taka droga była tylko przez jakieś 200 metrów, przy boisku.