Fotorelacja wraz z opisem z meczu IV liga 2016/2017, grupa: śląska II.

Gwarek Ornontowice - Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27.05.2017 (2-0) 5-Poziom

Po raz trzeci zameldowałem się na meczu w Ornontowicach.

Klub wyposażył obiekt w eleganckie ławki rezerwowych.

Gwarek na czerwono - biało.

Za bramką na balkonie ładnie umiejscowiony jest ogródek piwny.

Urząd Gminy ładnie komponuje się z boiskiem.

Od razu rozpoznałem tego sędziego. Niecałe dwa tygodnie wcześniej prowadził spotkanie Spójnia Zebrzydowice - Czarni-Góral, na którym byłem.

W sektorze gości pojawiło się dwóch kibiców... Gwarka. Początkowo myślałem, że byli to fani Podbeskidzia. Za drużyną z Bielska-Białej do Ornontowic pojechał jednak co najmniej jeden kibic, który okazał się być miłym księdzem. Na bieżąco przekazywał wyniki meczów miejscowym kibicom.

Widok z trybuny krytej z lekko ograniczoną widocznością.

Był to drugi mecz tego dnia i drugi IV ligi śląskiej, ale tym razem II grupy. W tym meczu co prawda padły gole, ale ze stałych fragmentów gry. Obie braki były autorstwa gospodarzy. Najpierw w pierwszej połowie z rzutu karnego (film), a po przerwie po strzale głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Gwarek trochę niespodziewanie był w tym meczu drużyną znacznie lepszą i wygrał to spotkanie "tylko" 2-0. Tabela: 9 i 3.