Fotorelacja wraz z opisem z meczu IV liga 2016/2017, grupa: śląska I.
Ground: 334

Piast II Gliwice - MKS Myszków 27.05.2017 (0-0) 5-Poziom
Att:60 H:14:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion ul. Robotnicza (Gliwice)

Rezerwy Piasta Gliwice po spadku do IV ligi przenieśli się ze stadionu Carbo na obiekt, gdzie już kiedyś grali tzn. przy ulicy Robotniczej. Tuż obok, w odległości 300 metrów powstaje jedna z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce. Dokładnie w tym miejscu jeszcze parę lat temu był inny stadion...

...o nazwie XX-lecia, który niestety został zburzony.

Spod hali na stadion przy Robotniczej, trzeba pokonać rzekę Kłodnicę.

Już na miejscu.

Mecz nie był biletowany.

Piast na czerwono.

Trybuna w cieniu.

Widzów na meczu było nieco ponad 50, czyli mało. Wszyscy pewnie szykowali się na mecz "o życie" pierwszej drużyny Piasta o 18:00.

Spikerka.

Pierwsza połowa była piekielnie nudna i bez goli, co mnie oczywiście nie zdziwiło, będąc na meczu IV ligi. Jako że jestem też fanem lotnictwa, to o wiele ciekawsze było niebo w czasie 90 minut.

W jednej z akcji głowami zderzyli się dwa zawodnicy obu drużyn. Dla gracza z Myszkowa konieczna była kareta. Kompleksowej pomocy udzielili poza płytą boiska.

Bramkarz Piasta Freitag, brał już udział w zagranicznych zgrupowaniach pierwszej drużyny.

Druga połowa spotkania była już nieco bardziej "żywa" ale bramki i tak nie padły. Tym razem przez 22 mecze z rzędu widziałem chociaż jedną bramkę, ale passa została zakończona na 23 meczu. W jesiennym meczu 1-0 wygrała drużyna z Myszkowa, czyli w dmumeczu sporo sobie nie postrzelali. Tabela: 11 i 12.