środa, 17 maja 2017

Spójnia Zebrzydowice - Czarni-Góral Żywiec 17.05.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2016/2017, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2017: 30

Spójnia Zebrzydowice - Czarni-Góral Żywiec 17.05.2017 (1-4) 6-Poziom
Att:90 H:18:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion Spójnia Zebrzydowice

Pierwotnie spotkanie miało się odbyć 2,5 tygodnia temu, ale z powodu zalania boiska zostało przełożone, jako jedyne z bielskiej ligi okręgowej. Przełożone spotkanie było mi na rękę, ponieważ w środku tygodnia mogłem pojawić się na meczu, a w pierwotnym terminie niestety nie.

Spotkanie zapowiadało się jako chyba najciekawsze tej wiosny w Zebrzydowicach, ponieważ gościć miała mocna drużyna Czarni-Góral Żywiec. Za Góralem często jeżdżą ich wierni kibice, to też od dawien dawna na ulicy Wojska Polskiego pojawiła się prewencja. Tym razem goście z Żywca jednak nie dojechali.

Napotkane wlepki na krzesełkach obiektu.

Spójnia wystąpiła w nowych strojach tzn. na czerwono-czarno.

Po prawej Robert Janulek.

Na mecz do Zebrzydowic w składzie gości pojawiło się dwóch ukraińskich zawodników o nazwisku Shliakhovyi. W drugiej połowie Anatolii zmienił Kostiantyna. To pewnie bracia bliźniacy, ponieważ urodzili się tego samego dnia.

Do przerwy faworyzowani goście nie potrafili strzelić bramki i wynikiem 0-0 zakończyła się pierwsza część gry. W drugich 45 minutach goście podkręcili tempo i Góral w ciągu 15 minut strzelił 4 braki, kompletnie obnażając braki w obronie gospodarzy. Błędy w obronie po prostu były katastrofalne. Spójni w tym meczu jednak coś się udało, ponieważ padł honorowy gol przez rezerwowego i doświadczonego Karola Janiszewskiego. Wynik końcowy 1-4. Tabela: 13 i 5.