niedziela, 11 czerwca 2017

TJ Sokol Silherovice - FC Ostrava-Jih 11.06.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Moravskoslezský kraj CANIS I.B třída mužů sk. B 2016/2017
Mecz 2017: 40

TJ Sokol Silherovice - FC Ostrava-Jih 11.06.2017 (2-2) 7-Poziom-Czechy
Att:140 H:17:00 Cena: 30Kc FOT MOV
Stadion TJ Sokol Silherovice

W Silherovicach zaliczyłem kiedyś około 3/4 meczu, stąd moja ponowna wizyta w tej pięknej miejscowości. Wtedy był to mecz... 10 poziomu rozgrywkowego, co jest moim rekordem najniższej ligi do dnia dzisiejszego - Link.

Aby dojechać do Silherovic najkrótszą drogą, należało przekroczyć czterokrotnie granicę Polsko-Czeską.

W Bohuminie przystanąłem, aby zobaczyć bunkier MO-S 5 Na Trati.

W Silherovicach jest piękny park, który pełni rolę pola golfowego. Teren parku obejmuje także...

...miejscowy zamek.

W Silherovicach nie zabrało tego dnia szatanów z Polski.

Ciekawe co to za klub do którego jest 2060 km :P.

Koniec z pierdołkami, pora jechać na stadion.

Efektowne główne wejście na obiekt.

Trybuna wyposażona w wygodne ławki.

Wiele klubów na tym poziomie musi wystarczyć woda z Lichenia. Z kolei Sokol Silherovice posiada torbę lekarską jakby prosto z karetki pogotowia.

Gospodarze na biało-niebiesko.

Spiker pełnił rolę mobilną w tym meczu. W pewnym momencie przysiadł się obok mnie. Przed przerwą przeczytał długą listę kateringową, przeznaczoną dla kibiców.

Dla widzów była dostępna zwykła kiełbasa, kiełba cigaro, parek w rochliku, czyli hot-dog.

Do przerwy 1-0 prowadzili gospodarze. Następnie karnego zmarnowali goście (film). Na początku drugiej części gry w sytuacji sam na sam padła druga bramka dla Sokola. Spotkanie do tego momentu było raczej wyrównane. Po kolejnych 5 minutach trochę niespodziewanie gości zdobyli gola kontaktowego, po strzale po ziemi z rzutu wolnego z około 30 metrów (film). Potem swoje sytuacje strzeleckie stwarzali sobie raz goście raz gospodarze. Na 2 minuty przed końcem meczu, po strzale głową z najbliższej odległości (zdjęcie powyżej) do wyrównania doprowadzili goście. Wynik końcowy 2-2. Tabela: 6 i 3.