Fotorelacja wraz z opisem z meczu sparingowego.
Mecz 2017: 47

Concordia Knurów - Iskra Pszczyna 22.07.2017 (2-1) Sparing
Att:25 H:11:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Aleja Lipowa (Knurów)

Mecze juniorów, mecze kobiet, mecze sparingowe raczej omijam szerokim łukiem. Postanowiłem jednak zobaczyć sparing w Knurowie, ponieważ spotkanie miałem jak na tacy. Zaważył też fakt, iż na ten weekend nie było innych opcji meczowych, które by mnie zadowalały.

Bartłomiej Grabczyński to był jedyny zawodnik na boisku, którego znałem.

Widzów z 25.

"Fajny mecz ale nudny" - tak trafnie podsumował spotkanie jeden z przechodzących dzieciaków. Do przerwy pomimo nacisku gospodarzy nie padła żadna bramka. Po przerwie, kiedy na boisku w szeregach obronnych Pszczyny nie było już w/w Grabczyńskiego, pierwszego gola zdobyła Concordia. Chwilę później dorzucili drugiego po ładnym strzale w długi róg z narożnika pola karnego. W końcówce meczu w sytuacji sam na sam, Iskra zmniejszyła rozmiary porażki na 2-1.