Fotorelacja wraz z opisem z meczu Sushi Kushi Klasa B 2017/2018, grupa: Zabrze
Ground nr: 340.

Orły Bojszów - Orzeł Stanica 26.08.2017 (1-2) 8-Poziom
Att:80 H:17:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Orły Bojszów

Tradycyjnie sobotni mecz musiałem wybrać w rejonie Górnego Śląska i w rejonie Gliwic.

Punkt orientacyjny aby nie minąć stadionu.

Wejście.

Tym razem wróciłem bez biletu, bo ich po prostu nie było.

Miejscowa "Żyleta".

Gospodarze na biało-niebiesko.

Orły contra Orzeł, czyli taki mecz łączonych nazw klubów.

Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Co ciekawe, gospodarze z niej nie skorzystali.

Jako jeden z nielicznych Polskich klubów niższych lig, Orły Bojszów posiada tablicę z wynikiem. Już na pewno rzadkością jest ręczna tablica. Szkoda tylko, że zepsuł się minutnik :P.

Nieoczekiwanie przed przerwą była druga przerwa na płyny. Tym razem podeszły do ławek już obie drużyny.

Z balkoniku domu jednorodzinnego mecz oglądali dwaj kibice.

Tymczasem w Wiśle "blisko" remisu :(.

W pierwszej połowie pierwsi na prowadzenie wyszli goście w zamieszaniu podbramkowym. Następnie jeden z zawodników Stanicy obejrzał czerwień i Bojszów grał z przewagą jednego zawodnika. Chwilę później był remis 1-1 po strzale z rzutu wolnego. Jeszcze przed przerwą osłabieni goście, po rzucie karnym, wyszli ponownie na prowadzenie. W tej sytuacji głupi faul popełnił bramkarz Orła, który sprokurował jedenastkę. Po przerwie pomimo ataków gospodarzy wynik się już nie zmienił i Orzeł pokonał Orła 2-1. Dwie ostatnie bramki na filmie z meczu.