Fotorelacja wraz z opisem z meczu Juniorska Liga 2017/2018.
Mecz 2017: 64

MFK Karvina U-21 - Zbrojovka Brno U-21 11.09.2017 (0-1) Juniorska Liga
Att:80 H:11:00 Cena: 0zł FOT MOV
Stadion Kovona (Karvina)

Jak urlop to urlop. W poniedziałek w godzinach rannych wybrałem się na mecz juniorów do lat 21. To chyba coś w na wzór Młodej Ekstraklasy, która była u nas jeszcze parę lat temu. Jak jest napisane na oficjalnej stronie, rozgrywki mają ułatwić wejście w wiek seniora, tym zawodnikom, którzy nie łapią się do dorosłej drużyny.

Praktyczne stanowiska dla dziennikarzy.

Co ciekawe, zawodnicy obu drużyn przebierali się w dwóch różnych budynkach, które nawet nie stały obok siebie, a za bramkami. Na zdjęciu szatnie gości, a poniżej...

...gospodarzy oraz sędziów.

Karvina na biało.

Bramkarz gości wyróżniał się profesjonalną grą, na poziomie Ekstraklasy czeskiej.

Przez większość meczu optyczną przewagę mieli goście z Brna. W pierwszej połowie nie zdobyli jednak gola, nawet po rzucie karnym (sytuacja na filmie). Po przerwie kiedy wydawało się, że będzie 0-0, w końcu padł gol w meczu. Zwycięskiego gola zdobyli oczywiście goście. Gospodarzom trudno było pokonać bardzo dobrze dysponowanego bramkarza Zbrojovki.