niedziela, 15 października 2017

LKS 99 Pruchna - Błyskawica Drogomyśl 15.10.2017

Fotorelacja wraz z opisem z meczu Liga okręgowa 2017/2018, grupa: Bielsko-Biała.
Mecz 2017: 76

LKS 99 Pruchna - Błyskawica Drogomyśl 15.10.2017 (4-5) 6-Poziom
Att:300 H:16:00 Cena: 5zł FOT MOV
Stadion LKS 99 Pruchna

Gospodarze na czerwono - czarno.

W przeciągu miesiąca ponownie pojechałem na mecz derbowy Gminy Strumień. Poprzednio był to mecz Orzeł Zabłocie - Wisła Strumień. Dzisiaj było to spotkanie LKS 99 Pruchna - Błyskawica Drogomyśl.

Mariusz Adaszek.

W oddali ładnie widać było Beskidy.

Planując któregoś dnia powtórkę meczu w Pruchnej, zastanawiałem się czy opowieści w postaci, że na spotkania chodzi po 300 widzów to prawda. Dzisiaj mogę powiedzieć... tak to prawda :P.

Po brutalnym faulu, pierwszy bramkarz gości musiał opuścić boisko. Oboje nie mieli szczęścia tego dnia, ponieważ puszczali niezłe babole.

Mecz rewelacyjnie rozpoczął się dla gości który 3-0 prowadzili do przerwy. Gol na 0-1 to asysta obrońcy prosto pod nogi strzela gola w sytuacji sam na sam. Bramka na 0-2 padła po rzucie wolnym (gol na filmie). Po przerwie padł kontaktowy gol znanego z Ekstraklasy Marcina Bednarka, po strzale z ponad 20 metrów. W odpowiedzi goście strzelili dwie kolejne bramki, po czy niewiele później pierwsi kibice zaczęli kierować się w stronę wyjścia. W tym momencie tempo podkręcili gospodarze, czego efektem były trzy gole. Na wyrównanie, pomimo doliczonych aż 6 minut, zabrakło czasu.

W weekend widziałem 2 mecze, w których padło... 15 goli.