Fotorelacja wraz z opisem z meczu Klasa A 2017/2018, grupa: Rybnik.
Mecz 2017: 84

KS 27 Gołkowice - Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 05.11.2017 (0-4) 7-Poziom
Att: 35 H: 11:00 Cena: 5 zł FOT MOV
Stadion LKS Skrbeńsko

Taki bilet mam już trzeci w kolekcji. W wyniku spadku drużyny tylko cenę obniżono z 7 na 5 zł.

W związku z generalnym remontem boiska w Gołkowicach, swe domowe mecze rozgrywają w pobliskim Skrbeńsku.

Boisko w Skrbeńsku także niedawno przechodziło remont. Przede wszystkim zostało poszerzone, ponieważ wcześniej od linii bocznej boiska do pola karnego było raptem parę metrów.

Gołkowice tradycyjnie w swoich biało-czerwonych pasach, niczym Cracovia.

Nie ma to jak niedzielne przedpołudnie i meczyk. Jedyny minus to taki, że na drugi mecz tego dnia nie miałem już czasu.

Widzów doliczyłem się prawie 40.

W przerwie meczu skorzystałem z pobliskiego punktu odpoczynkowego.

Pora ruszać na drugą część gry.

Redakcja nagrywa.

Gołkowice jako ostatnia drużyna w tabeli, nie była faworytem spotkania. Potwierdziło się to na boisku, ponieważ do przerwy, goście z Rybnika prowadzili 3-0 (trzeci gol na filmie). Po przerwie drużyna Pierwszego dorzuciła czwartego gola. Gospodarze praktycznie nie stworzyli sobie chociaż jednej stuprocentowej sytuacji. Wynik końcowy 0-4.